picture
گذری کوتاه بر زندگی نامه حجت الاسلام وحید احمدی

🔷حجت الاسلام و المسلمین دکتر شیخ وحید احمدی 🔸حوزه انتخابیه؛شرق استان کرمانشاه صحنه، هرسین، کنگاور،بیستون و دینور 💠💠💠💠💠💠💠💠💠💠💠💠 ✴️متولد ۱۳۳۷ روستای چِمَه،بخش دینور از توابع شهرستان صحنه 🔴تحصیلات  ✅حوزوی : خارج فقه و اصول  ❇️دانشگاهی : دکترای فقه و حقوق اسلامی ⭕️مسلط به زبان های عربی و انگلیسی 🔘مسئولیت ها : 1⃣مسئول کمیته انقلاب اسلامی شهرستان صحنه 2⃣معاون بنیاد شهید انقلاب اسلامی استان کرمانشاه  3⃣نماینده مجلس شورای اسلامی استان در دوره سوم(حوزه شرق استان) 4⃣کارشناس سیاسی وزارت امور خارجه  5⃣معاون گزینش وزارت امور خارجه  6⃣مدیرکل پارلمانی وزارت امور خارجه  7⃣مشاور وزیر امور خارجه  8⃣معاون فرهنگی مجمع جهانی اهل بیت (ع) 9⃣مدیر کل فرهنگی وزارت خارجه  🔟سفیر جمهوری اسلامی ایران در کشور مغرب(مراکش) 1⃣1⃣کارشناس ارشد وزارت امور خارجه 2⃣1⃣نماینده دور نهم مجلس شورای اسلامی(حوزه شرق استان) 3⃣1⃣مسئول چاپ و انتشارات دفتر مقام معظم رهبری 4⃣1⃣نماینده رئیس و عضو هیئت اُمنای دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه 5⃣1⃣رئیس هئیت مدیره جمعیت ایثارگران کشور 🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋

تقدیر و تشکرحجت الاسلام وحید احمدی از حضور پرشکوه مردم در انتخابات
فوریه 26, 2020

‍ حضرت حجت الاسلام والمسلمین شیخ وحید احمدی کاندیدای مجلس یازدهم در حوزه انتخابیه کنگاور صحنه و هرسین #خطاب به مردم منطقه پیامی صادر کردند:

   «بسم الله الرحمن الرحيم»

بدین وسیله به اطلاع می رساند؛ جناب آقای حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ وحید احمدی طی بیانیه‌ای از دوستان، همراهان و مردم شریف شرق استان کرمانشاه تشکر و قدردانی نموده اند، متن این پیام به شرح ذیل می‌باشد:

محضر مبارک مردم شریف حوزه ی انتخابیه کنگاور، صحنه، هرسین، بیستون، دینور و روستاهای تابعه

سلام علیکم

یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی را در چهله دوم انقلاب با حضور انقلابی مردم خدا جوی پشت سرگذاشتیم و خدای را بسيار #سپاسگذارم برای انجام این فرضیه مهم درشرايطي که جهان استکبار خارجی با همه ی توان و تحريم و غربزدگان به قول قرآن کریم کور و کر با تمام انرژی سعی تمام در عدم #مشارکت مردم وکم رنگ نمودن آن داشتند.

انتخابات جمهوریت نظام است و نقش مردم را به خوبی درتعیین سرنوشت خویش هویدا می کند. و میزان رای #ملت را بخوبی عملیاتی می سازد.

نگاه و دیدگاه بنده بعنوان خادم ملت به روشنی بر مردم هویدا بود و خدا را از این بابت شاکرم. نگاه ولایتمدارنه را همواره والاترین اندیشه می‌دانم و به آن افتخار می کنم. درصدر برنامه هایم برای مجلس شورای اسلامی اهداف عالیه انقلاب را رأس قرار می دادم برنامه هایی چون طرح تدوین قانون شفافیت عملکرد نمایندگان، نیز طرح تدوین قانون عدم تصدی مسوولیت ها درقوای سه گانه برای دوتابعیت ها و خانواده های درجه اولشان. همچنین نگاه مردم محور، مردم بعنوان ولی نعمتان انقلاب با طرح ایجاد سازمان ملی زنان و ارتقاء جایگاه این جمعیت کثیر و تاثیر گذار همچنین توجه به رشد وضعیت اقتصادی مردم با طرح های دردست وعملیاتی.

رای پاک مردم خدا جوی را بر دیده می نهم و خدای را شکر می کنم که از سر اندیشه و تدبیر این لطف را از آن بنده نمودند.

انتخابات درحقيقت نوعی قضاوت کردن و حکم دادن است. #عزیزانی که به بنده رای دادند در حقیقت به اندیشه و برنامه های بنده رای دادند و تمام اندیشه و برنامه های اینجانب در دو مفهوم (ولایت مداری و مردم محوری) جای می‌گرفت.

همیشه معتقد به اینکه نماینده باید نماینده مردم باشد نه گروهی #خاص و نیز معتقد به صداقت در گفتار و سلامت در عمل بوده و هستم.

اینجانب به پاس اينهمه درایت و تحمل سختی‌ها که برای #انتخابات اخیر متحمل شده اید بر قاعده «من لم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق» سپاسگزار شما عزیزان بوده و هستم و در مقابل روح بلندتان سر تعظیم فرود می آورم. و در هر جایگاه دیگر که انجام وظیفه نماییم #خدوم مردم شریف خواهم بود.

  خادم مردم شریف شرق استان
        وحید احمدی

دیدگاه ها
مدیریت سایت 31 دسامبر 2015, 17:36 پاسخ به دیدگاه

قالب شخصی نیکتا ، یک قالب دیگر از تیم طراحی ردینا !

مدیریت سایت 31 دسامبر 2015, 17:36 پاسخ به دیدگاه

قالب شخصی نیکتا ، یک قالب دیگر از تیم طراحی ردینا !

مدیریت سایت 31 دسامبر 2015, 17:36 پاسخ به دیدگاه

سلام!!

مدیریت سایت 31 دسامبر 2015, 17:36 پاسخ به دیدگاه

سلام. تست!gaav
picture
گذری کوتاه بر زندگی نامه دکتر رضایی

لورم ایپسوم یا طرح‌نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید.
طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید.

دسترسی سریع
 • دست نوشته ها
 • زندگی نامه
 • گالری تصویر
 • گالری ویدئویی
 • رسانه ها
جستجو در سایت
آخرین دیدگاه ها
 • مدیریت سایت در دکتر محسن رضایی: 9 دی جلوه معنادار دفاع ملت ایران از ارزش های اسلامی است
 • علی در دکتر محسن رضایی: 9 دی جلوه معنادار دفاع ملت ایران از ارزش های اسلامی است
 • علی در دکتر محسن رضایی: 9 دی جلوه معنادار دفاع ملت ایران از ارزش های اسلامی است
 • مدیریت سایت در دکتر محسن رضایی: 9 دی جلوه معنادار دفاع ملت ایران از ارزش های اسلامی است
 • مدیریت سایت در دکتر محسن رضایی: 9 دی جلوه معنادار دفاع ملت ایران از ارزش های اسلامی است
نظر سنجی
نظر شما در مورد پروژه بهسازی معابر چیست؟
 • عالیه
 • یتونست بهتر باشه
 • ضعیف است
مشاهده نتایج