امروز
تصویر روز
دیدارهای مردمی-شهرستان کنگاوردیدارهای مردمی-شهرستان صحنهدیدارهای مردمی-شهرستان صحنهدیدارهای مردمی-شهرستان صحنه
پیوندها
نعل وارونه

چرا برخی ها در این ایام، «نعل وارونه» زدند؟/ همه فهمیدند آنچه را که باید بدانند...

این ایام هم می گذرد، اما آنچه می ماند؛ «اخلاق و راستگویی» است. روزی فرا خواهد رسید تا همه آنچه از طرف حامیان شیخ وحید احمدی -در عرصه خبری و رسانه ای- صورت گرفت؛ مرور می کنیم. از آن مرور، تردیدی نیست تنها چیزی که باقی می ماند، این است: «اخلاق مداری و کار حرفه ای.»
هرسین و صحنه8

«سه شنبه باشکوه» ؛ آیت ا... حاج ذکر ا... احمدی به میدان آمد/ هرسین و صحنه در حمایت از شیخ وحید احمدی غوغا کردند+ گزارش تصویری

ساعاتی پیش، مسجد حجت بن الحسن عسگری (عج) در «هرسین» و سپس مسجد امیرالمومنین (ع) در «صحنه» با حضور پرشکوه مردم و سخنرانی و «حمایت کامل آیت ا.. حاج ذکر ا... احمدی» از «کاندیداتوری شیخ وحید احمدی»، همراه بود.

همایش هرسین 2
شکوه حضور در هرسین نیازی به توصیف ندارد؛ وحید احمدی چون نگینی در میان مردم شریف و قدرشناس این خطه...
شهاب یادگاری
درخواست رسوا شدن دروغگویان از سوی مهندس شهاب یادگاری، نشان از بی اخلاقی های رایج این روزها در عرصه انتخابات دارد.
همایش هرسین
شکوه حضور گاه وصف شدنی نیست، به ویژه آنکه پای مردمی فهیم و قدر شناس در میان باشد؛ ساعاتی پیش مسجد صاحب الزمان (عج) شاهد قیام یکپارچه و یک صدای مردم هرسین در قدرشناسی و حمایت از نماینده کنونی و نامزد دهمین دوره، یعنی وحید احمدی بود.
روستای کرماجان
«مدیریت ناکارآمد منابع آب در این شهرستان که سبب اعلام ممنوعه بودن این دشت شد، سرانجام به ارائه طرحی برای سامان دهی چاه های عمیق دارای مجوز، منتهی گردید.»
FFF
حمایت مجمع هماهنگی اصلاح طلبان کرمانشاه و حزب اراده ملت – دومین حزب سراسری و ملی اصلاح طلبان- از وحید احمدی، در رسانه ها و شبکه های اجتماعی، بازتاب گسترده ای داشت.
حزب اراده ملت
دبیر حزب اراده ملت، دومین حزب سراسری و ملی اصلاح طلبان در کشور – شاخه استان کرمانشاه- ساعاتی پیش، رسماً نامزدهای خود در این استان را، اعلام کرد.
خبر نشریه 2
دومین ویژه نامه مطبوعاتی، با تیتر اول «پشت صحنه دستان ناپاک» - گزارشی از پرسش های مردم در شبکه های اجتماعی از عملکرد پیشین برخی نامزدها- به همراه مطالب خبری و گزارشی متنوع دیگر، در همایش های انتخاباتی حامیان توزیع شد.
خبر نپرسیدن چرا
پنجمین فیلم مستند کوتاه سینمایی، موضوعی متفاوت از 4 فیلم پیشین دارد: «یک تریبون آزاد و پرسش و پاسخ رودر رو» که این بار، به جای آن که ابتدا نماینده شهر سخن گوید، صادقانه به مخاطبان می گوید: «شما چرا نمی پرسید؟»
همایش کنگاور
همایش بزرگ 1000 نفری در تالار نادری کنگاور – با محوریت خانواده بزرگ رحمتی به عنوان برگزار کننده- با اعلام حمایت چهره ها و شخصیت های اصیلِ این شهر، از وحید احمدی همراه شد.
اخبار استان کرمانشاه
کليه حقوق اين سايت متعلق به حجت الاسلام و المسلمين وحيد احمدي مي باشد.