امروز
تصویر روز
دیدارهای مردمی-شهرستان کنگاوردیدارهای مردمی-شهرستان صحنهدیدارهای مردمی-شهرستان صحنهدیدارهای مردمی-شهرستان صحنه
پیوندها
گروه خبري : اخبار استان كرمانشاه
تاريخ انتشار : 1394/11/04 - 11:39 كد :60176
فرمانده انتظامی کنگاور: با ایجاد قرارگاه مبارزه با سرقت؛کاهش 31 درصدی سرقت در شهرستان را شاهد هستیم
فرمانده انتظامی کنگاور از کاهش 31 درصدی سرقت در چهارماهه امسال در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته خبرداد و گفت: این کاهش از نتایج تشکیل قرارگاه مباره با سرقت است.

به گزارش دفتر ارتباطات وحید احمدی؛صبح امروز در حاشیه جلسه نشست امنیت اجتماعی سرهنگ حسین براری فرمانده انتظامی کنگاور عرصه انتخابات را یکی از مهمترین و حساس ترین برنامه های نظام دانست و گفت: دشمن توجه خاصی به انتخابات ایران دارد و تجربه نشان داده که با تمام توان برای منزوی و به حاشیه کشیدن انتخابات کار میکند.

وی ادامه داد: انشاالله بار دیگر شاهد حضور مردم ولایت مدار و خداجو در عرصه انتخابات خواهیم بود تا خط بطلانی بر یاوه گویی های استکبار و دشمنان نظام باشد و در این راستا نیروی انتظامی با تمام توان امنیت و آرامش را حفظ خواهد کرد.

سرهنگ براری در رابطه با موضوع ارتقاع امنیت اجتماعی گزارشی اجمالی از عملکرد پلیس در سال جاری ارائه داد که مهمترین آن اجرای 87 طرح پاکسازی نقاط آلوده به مواد مخدر بود.

وی تصریح کرد:در بحث مواد مخدر تاکنون 87 طرح پاکسازی در شهرستان اجرایی شده که از این تعداد 51 طرح مربوط به چهار ماه گذشته بوده است.

فرمانده انتظامی کنگاور با بیان اینکه 69 درصد افزایش کشفیات مواد مخدر در سطح شهرستان داشته ایم اظهار داشت: در این راستا 348 نفر توزیع کننده مواد مخدر روانه زندان شدند.

سرهنگ براری اجرای طرح مهار محور های مواصلاتی در ورودی و خروجی شهر را از دیگر عملکرد های مثبت پلیس در مباره با سرقت و قاچاق کالا دانست و گفت:در یک نمونه از سرقت ها که تعداد 2 اتومبیل به سرقت رفته بود پس از ناتوانی عبور از طرح مهار سارقان یکی از اتومبیل ها را رها و دیگری به همراه سارقان توقیف شد.

وی کاهش 31 درصدی سرقت در 4 ماهه اخیر نسبت به مدت مشابه در سال گذشته را از جمله عملکرد ای مثبت پلیس شهرستان دانست وگفت: با ایجاد قرارگاه مبارزه با سرقت در ماه های اخیر  14 در صد افزایش کشفیات را داشته ایم که دستگیری 8 باند سرقت با هویت خارج از استان، از جمله نتایج برپایی این قرارگاه است.

وی در پایان افزایش آگاهی مردم در خصوص پیشگیری از بروز سرقت، تلاش شبانه روزی ماموران نیروی انتظامی در بخش های مختلف را از دلایل موفقیت ها و عملکرد مناسب پلیس دانست.

عضويت در كانال تلگرام

 

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
اخبار استان کرمانشاه
کليه حقوق اين سايت متعلق به حجت الاسلام و المسلمين وحيد احمدي مي باشد.