امروز
تصویر روز
دیدارهای مردمی-شهرستان کنگاوردیدارهای مردمی-شهرستان صحنهدیدارهای مردمی-شهرستان صحنهدیدارهای مردمی-شهرستان صحنه
پیوندها
گروه خبري : خبر ویژه
تاريخ انتشار : 1394/12/01 - 17:17 كد :60232
اندکی از«پشت صحنه دستان ناپاک» رو می شود/ در دومین ویژه نامه مطبوعاتی می خوانیم: وحید احمدی «چه کرد» و «چه می گوید»؟
دومین ویژه نامه مطبوعاتی، با تیتر اول «پشت صحنه دستان ناپاک» - گزارشی از پرسش های مردم در شبکه های اجتماعی از عملکرد پیشین برخی نامزدها- به همراه مطالب خبری و گزارشی متنوع دیگر، در همایش های انتخاباتی حامیان توزیع شد.

امروز در «همایش پرشکوه حامیان وحید احمدی، نامزد دهمین دوره انتخابات مجلس»، ویژه نامه یادشده، توزیع و با استقبال مخاطبان این همایش، همراه شد. در دومین ویژه نامه مطبوعاتی –بهار کرمانشاه- گزارش تحلیلی مشروحی از پرسش های مردم در شبکه های اجتماعی از عملکرد پیشین برخی نامزدها، به چاپ رسیده است. این گزارش حاوی سوالات کاربرانی است که از عملکرد برخی نامزدهای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در زمانی است که حتی مسوولیت های نظارتی داشته اند: «سوالی مبنی بر غیب شدن مبلغی از دو شعبه بانک- در یکی از شهرستان های منطقه و سوءاستفاده از مدارک یک شرکت حمل و نقل- و بردن آبروی یکی از شهروندان منطقه و...»

درادامه همین گزارش، به جرائم و تخلفات انتخاباتی از منظر قانون تبلیغات انتخاباتی اشاره شده است تا مردم با برخی از جرایم انتخاباتی و تخلف بزرگی چون خرید و فروش رأی، گرفتن شناسنامه کسانی که حضور ندارند، تهدید یا تطمیع در امر انتخابات، رأی دادن با شناسنامه جعلی، رأی دادن با شناسنامه دیگری، رأی دادن بیش از یکبار و توصیه به نوشتن اسم کاندیدای معین در ورقه رأی- توسط افراد متفرقه در محل اخذ رأی- آشنا شوند.

... صدای پای «صنعت» می آید؛ تیتر دیگری است که به احداث و راه اندازی  پروژه های صنعتی بزرگی چون ذوب آهن و ایران خودرو در منطقه می پردازد و پیگیری ها و رایزنی های مستمر نماینده منطقه در این باره را بررسی می کند. ساخت و افتتاح نخستین مجموعه مخازن «پلی اتيلن » در غرب کشور و همچنین پیگیری ها درباره تصویب «طرح مشاغل سخت و زیان آور» برای کارگران کارخانه قند بیستون، از دیگر بخش های این گزارش است.

این صندوق، کار می آفریند؛تیتر مطلبی است درباره اختصاص وام، با بهره 4 درصد که از طریق صندوق کارآفرینی و در صورت ارائه طرح خود اشتغالی اعطا می شود. در این گزارش، همچنین به عملکرد حجت الاسلام والمسلمین وحید احمدی در خصوص اشتغال زایی و احیای بیش از 1500 شغل در کوره های آجرپزی کنگاور، پرداخته شده است. از دیگر مطالب این گزارش، تصویب قانون بکارگیری 10 درصد نیروهای بومی در کارخانه های شهرستان هرسین است که با پیگیری ها و رایزنی های انجام شده ی نماینده منطقه با وزیر کار و تعاون، نهایی شده است.

وقتی بانوان «خود جوش» می شوند؛تیتر مطلبی است که به نقش مهم بانوانِ تحصیل کرده، در تحولات اجتماعی منطقه، پرداخته است. وی از حضور بانوان که همواره در برخی مسائل مورد بی مهری قرار گرفته اند، حمایت کرده است. در این گزارش، همچنین به رایزنی های نماینده کنونی در خصوص وام های کم بهره و اشتغال بانوان در مشاغل خانگی اشاره شده است.

برجام به روایت شیخ دیپلمات؛ تیتر گفت و گویی است که «شیخ وحید احمدی»- نائب رییس کمیسیون ویژه برجام- درباره این کمیسیون و نقش خود در نگارش متن حقوقی برجام، اشاره می کند. در این گفت و گو، نقاط قوت و ضعف برجام و راه های حفظ توافق برجام مورد بررسی قرار گرفته است. همچنین «اقتصاد در دوران پسا برجام» تیتر مطلب دیگری است که در آن به دیدگاه های اقتصادی نماینده منطقه در دوران پسا برجام پرداخته شده و زوایای مختلف اقتصاد مقاومتی، تبیین می شود.

در این ویژه نامه نیز، به حمایت های سیزده گانه اقشار مختلف از نامزدی شیح وحید احمدی در انتخابات مجلس-به تفکیک- اشاره شده است. جمعی از اساتید دانشگاه ها، جمعی از پزشکان، پرستاران، بهورزان و پیراپزشکان، جمعی از مهندسین و تکنسین ها، جمعی از اصناف و بازاریان، جمعی از وکلا و مشاورین حقوقی، جمعی از جامعه کارگری و کشاورزان، جمعی از خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، جمعی از طلاب  و روحانیون، جمعی از دانشجویان نو اندیش، جمعی از فرهنگیان و معلمان، جمعی از مداحان و هیئت های مذهبی و جمعی از ورزشکاران و هیئت های ورزشی منطقه، از جمله افراد و گروه هایی هستند که حمایت خود را از نماینده منطقه و نامزد دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام کرده اند.

ویژه نامه یادشده- از ویژه نامه های سه گانه- در 4 صفحه و با لوگوی روزنامه بهار کرمانشاه از امروز در دسترس علاقمندان است.

عضويت در كانال تلگرام

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
اخبار استان کرمانشاه
کليه حقوق اين سايت متعلق به حجت الاسلام و المسلمين وحيد احمدي مي باشد.