امروز
تصویر روز
دیدارهای مردمی-شهرستان کنگاوردیدارهای مردمی-شهرستان صحنهدیدارهای مردمی-شهرستان صحنهدیدارهای مردمی-شهرستان صحنه
پیوندها
گروه خبري : خبر ویژه
تاريخ انتشار : 1394/12/01 - 17:45 كد :60233
«حمایت دومین حزب اصلاح طلب کشور» از وحید احمدی/ حزب اراده ملت، شاخه کرمانشاه: کاندید ما، وحید احمدی است
دبیر حزب اراده ملت، دومین حزب سراسری و ملی اصلاح طلبان در کشور – شاخه استان کرمانشاه- ساعاتی پیش، رسماً نامزدهای خود در این استان را، اعلام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مادنا، عباسعلی بهرامی وارسته،دبیر حزب اراده ملت، در گفت و گو با این سایت خبری، نامزدهای خود در شهرستان کرمانشاه را، «احمد صفری»، «سید سعید حیدری طیب» و «بهروز خسروی» اعلام و حمایت این حزب از نامزدهای یادشده را ابراز داشت.

بهرامی وارسته عنوان کرد: «در حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه، هرسین، بیستون و دینور، این حزب از حجت الاسلام والمسلمین «وحید احمدی» حمایت می کند.

بر اساس همین گفت و گو، کاندیدای مورد حمایت حزب اراده ملت، شاخه استان کرمانشاه در حوزه انتخابیه قصر شیرین، سر پل ذهاب و گیلانغرب، «فتح الله حسینی» خواهد بود.

دبیر حزب اراده ملت در این استان، نامزدهای خود در شهرستان های اسلام آباد غرب و دالاهو، «علی صابری» و در حوزه انتخابیه شهرستان سنقر و کلیایی، «حسین خوش اقبال» اعلام نمود.

گفتنی است؛ اعلام نامزدهای یادشده در استان های کرمانشاه، پس از جلسات متعدد صورت گرفته و اینک رسماً اعلام شده است. این دومین حزب اصلاح طلب پس از مجمع هماهنگی اصلاح طلبان استان کرمانشاه است که رسماً «وحید احمدی» را در حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه و هرسین، برمی گزیند.

لینک خبر مادنا را اینجا ببینید.

عضويت در كانال تلگرام

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
اخبار استان کرمانشاه
کليه حقوق اين سايت متعلق به حجت الاسلام و المسلمين وحيد احمدي مي باشد.