امروز
تصویر روز
دیدارهای مردمی-شهرستان کنگاوردیدارهای مردمی-شهرستان صحنهدیدارهای مردمی-شهرستان صحنهدیدارهای مردمی-شهرستان صحنه
پیوندها
گروه خبري : خبر ویژه
تاريخ انتشار : 1394/12/02 - 16:32 كد :60236
طرح ساماندهی چاه های عمیق برای دشت ممنوعه کنگاور- وحید احمدی
«مدیریت ناکارآمد منابع آب در این شهرستان که سبب اعلام ممنوعه بودن این دشت شد، سرانجام به ارائه طرحی برای سامان دهی چاه های عمیق دارای مجوز، منتهی گردید.»

حجت الاسلام و المسلمین وحید احمدی نماینده گنگاور، صحنه، هرسین، بیستون و دینور، روز گذشته با بیان مطلب فوق در نشست با شکوه اهالی روستای کرماجان، افزود: «ارائه این طرح با این هدف صورت گرفت که آب چاه های دارای مجوز، تجمیع شود و در نتیجه، با تقسیم این آب به چاه های غیر مجاز، همه کشاورزان بتوانند در این دشت ممنوعه، از آب کشاورزی بهره مند شوند.»

وی در ادامه یادآور شد که؛ با این طرح عملاً از رهگذر صرفه جویی آب، مجوز بهره مندی برای بقیه کشاورزانِ متقاضی آب، فراهم می شود.

وحید احمدی با تحلیل شرایط پسا برجام نیز، بیان داشت: «شرایط مالی کشور رو به بهبود خواهد گذاشت و به این ترتیب، می توانیم بگوییم، برای مردم منطقه، در آینده نزدیک خبر های خوشی خواهیم داشت. این خدمت گذار نیز در صورت اعتماد شما، می کوشد تا با محور قرار دادن توسعه اقتصادی و رفاه، مانند آنچه در حوزه بهداشت و درمان در این شهرستان اتفاق افتاد، تحقق یابد.»

نامزد دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد که؛ البته برای تحقق این وعده و عملی شدن آن، یک شرط جدی وجود دارد و آن «مشارکت و همراهی» شماست. مشارکت در همه زمینه های توسعه اقتصادی و صرفه جویی آب در این دشت ممنوعه.

وحید احمدی در خاتمه با اشاره به اهمیت دو انتخاباتِ خبرگان و مجلس شورای اسلامی از همگان خواست تا با حضور در پای صندوق های رأی دست به انتخاب اصلح بزنند.

گفتنی است این نشست به همت مهندس بهرامی در مسجد این روستا، برگزار شده بود.

عضويت در كانال تلگرام

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
اخبار استان کرمانشاه
کليه حقوق اين سايت متعلق به حجت الاسلام و المسلمين وحيد احمدي مي باشد.