امروز
تصویر روز
دیدارهای مردمی-شهرستان کنگاوردیدارهای مردمی-شهرستان صحنهدیدارهای مردمی-شهرستان صحنهدیدارهای مردمی-شهرستان صحنه
پیوندها
گروه خبري : خبر ویژه
تاريخ انتشار : 1394/12/02 - 19:49 كد :60237
قيام مردم هرسین: یکپارچه و یک صدا «احمدي احمدي حمایتت می کنیم»/ راه آبادانی هرسین را با قدرت ادامه می دهم
شکوه حضور گاه وصف شدنی نیست، به ویژه آنکه پای مردمی فهیم و قدر شناس در میان باشد؛ ساعاتی پیش مسجد صاحب الزمان (عج) شاهد قیام یکپارچه و یک صدای مردم هرسین در قدرشناسی و حمایت از نماینده کنونی و نامزد دهمین دوره، یعنی وحید احمدی بود.

این همایش باشکوه که برخی به دلیل محدودیت جا، ایستاده بودند، با حضور گسترده مردان و بانوان شریف هرسین، آغاز شد. در ابتدای این همایش، سنگ سفیدی از معلمان نام آشنای شهر خطاب به مردم گفت: «حجت الاسلام والمسلمین وحید احمدی، فرزند انقلاب است. برای ما در این منطقه جدای از حضور او به عنوان سفیر ایران در مغرب، نقشی که در کمیسیون ویژه برجام و به نتیجه رسیدن آن داشت، مایه مباهات و افتخار مردم این منطقه است.» در این هنگام مردم با شعار «احمدی، احمدی، حمایتت می کنیم» قدرشناسی خود را جلوه گر ساختند.

 سنگ سفیدی در ادامه، مردم را به حفظ آگاهی و انتخاب اصلح و حمایت از وحید احمدی فراخواند.

سپس وحید احمدی نماینده کنونی در سخنانی ضمن تأکید بر لزوم رفع محرومیت و ادامه مسیر عمران و آبادانی هرسین، مطرح کرد: « ما در هرسین موفق شدیم در بحث اشتغال، طرحی را تدوین کنیم و به تصویب برسانیم که کارخانجات از نیروهای بومی شهرستان استفاده کنند.»

وی در ادامه یادآور شد که؛«امروز در بحث بهداشت و درمان نیز، شاهد پیشرفت قابل ملاحظه ای هستیم. تکمیل بیمارستان هرسین با خرید تجهیزات و نصب آن، یک نمونه موفق و عینی است. در حوزه زیر ساخت به ویژه گاز رسانی، اقدامات قابل توجهی صورت گرفت که همه از آن مطلع ایم. چنانچه تا پایان سال 95 حتی روستاهای بیست خانوار نیز، از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.»

وحید احمدی در خاتمه یادآور شد؛ اقداماتی که در زمینه 2 بانده شدن سراهی هرسین صورت گرفته و نیز راه اندازی کارگاه دو راهی بیستون به هرسین- به دلیل حمایت شما مردم و دلگرمی به این خدمتگزار به عنوان نماینده و پیگیری کننده مطالبات مردم هرسین- بوده است. اما باید بدانیم که این راه تا رفع محرومیت کامل، می بایست با مشارکت یکدیگر ادامه پیدا کند.»

گفتنی است؛ مردم از اقدامات و به ویژه صدور 81 هزار نامه پیگیری مردم در طول 4 سال پیشین، حمایت کردند و با سر دادن تکبیر و شعارهای حمایتی، نماینده کنونی و نامزد دهمین دوره مجلس شورای اسلامی –شیخ وحید احمدی- را، بدرقه کردند.

عضويت در كانال تلگرام

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
اخبار استان کرمانشاه
کليه حقوق اين سايت متعلق به حجت الاسلام و المسلمين وحيد احمدي مي باشد.