امروز
تصویر روز
دیدارهای مردمی-شهرستان کنگاوردیدارهای مردمی-شهرستان صحنهدیدارهای مردمی-شهرستان صحنهدیدارهای مردمی-شهرستان صحنه
پیوندها
گروه خبري : خبر ویژه
تاريخ انتشار : 1394/12/03 - 17:30 كد :60241
حسن سلیمانی از مناظره با وحید احمدی، جا زد/ پرسش های مردم اما، همچنان باقی است...
این روزها در شبکه های اجتماعی، درخواست شهروندان منطقه، مبنی بر برگزاری مناظره میان وحید احمدی و حسن سلیمانی، به کرات مطرح شده است؛ درخواستی که تا کنون با جا زدن حسن سلیمانی تحقق نیافت.

کاربران شبکه های اجتماعی و عمدتاً حامیان شیخ وحید احمدی به طور اداری و قانونی- از طریق فرمانداری کنگاور و با نشان دادن حسن نیت از سوی فرماندار این شهر- زمینه برگزاری مناظره، میان این دو نامزد را فراهم کردند که تا کنون به سرانجام نرسیده است.

حسن سلیمانی و دست اندرکاران ستاد انتخاباتی وی، ابتدا به برگزاری مناظره ایراد گرفتند که- با رعایت حق طبیعی هر کاندیدایی- شرایط «اداره مناظره» حتی به طرف مقابل، واگذار تا هیچ گونه بهانه ای در میان نباشد؛ با این حال، در دقیقه نود اعلام انصراف شد و با طرح این مساله که «حسن سلیمانی فرصت ندارد»؛ از انجام مناظره جا زدند.

گفتنی است؛ همه ما برای نامزدهای این دوره توفیق آرزو کنیم، اما این نکته را نمی توان کتمان کرد که پرسش های مردم هم چنان باقی است و افزون برآن، باید دید؛ «چه مسائلی وجود دارد که از انجام مناظره- که می توانست فضایی سرشار از گفتگو و روشنگری فراهم سازد-احساس نگرانی می شود؟»

عضويت در كانال تلگرام

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
اخبار استان کرمانشاه
کليه حقوق اين سايت متعلق به حجت الاسلام و المسلمين وحيد احمدي مي باشد.