امروز
تصویر روز
دیدارهای مردمی-شهرستان کنگاوردیدارهای مردمی-شهرستان صحنهدیدارهای مردمی-شهرستان صحنهدیدارهای مردمی-شهرستان صحنه
پیوندها
گروه خبري : خبر ویژه
تاريخ انتشار : 1394/12/05 - 17:41 كد :60244
آیت ا.. ذکر ا... احمدی: حمایت من از هر نامزدی به جز «وحید احمدی» دروغ است/ دینور و بیستون، زلزله راه انداختند +گزارش تصویری
ساعاتی پیش مردم دینور و بیستون در همایش های حمایت از «شیخ وحید احمدی» نامزد دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، با حضور پرشکوه خود نشان دادند که فریب وعده ها و شایعه پراکنی های برخی افراد را نمی خورند.

این همایش با سخنرانی آیت ا... حاج ذکر ا... احمدی که به «زبان کردی» با مردم سخن می گفت، آغاز شد.وی با اشاره به شایعات مطرح شده در منطقه،افزود: «چند روز پیش شایعاتی مطرح شده بود که بنده از شخص دیگری حمایت کرده ام، به همین دلیل خود را به منطقه رساندم تا حمایت کامل خود را از برادر صادق و پاکدست خود، «شیخ وحید احمدی» اعلام کنم و از همه دوستانی که به من علاقه دارند؛ بخواهم تا به او رأی دهند.»

حاج ذکرا... در ادامه سخنان خود مردم دینور و بیستون را مردمی دین دار و ولایت مدار خواند و با یادآوری پیشینه تاریخی کهن این منطقه، همه مردم را به حضور در پای صندوق های رأی دعوت کرد.

در ادامه این همایش، حجت الاسلام والمسلمین وحید احمدی نماینده منطقه و نامزد دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با اشاره به شایعات حمایت حاج ذکر ا... از فردی دیگر، گفت: «ایشان اینجا آمدند تا سیه روی شود هر که در او غش باشد.»

وحید احمدی در ادامه این همایش به «بلوغ و آگاهی مردم» منطقه اشاره کرد و یادآور شد: «مردم ما آگاه شده اند و دیگر دوره دروغ و فریب به سر رسیده و تنها راه، دوستی با خدا و مردم، صداقت و راستگویی است.»

وی درباره انتخابات پیش رو، تأکید کرد: «نماینده شدن آسان است، اما نماینده ماندن و متعهد به مردم بودن سخت است. ایرانِ امروز، نیازمند مردانی از جنس صداقت و راستگویی است تا کشور را به سوی توسعه و آبادانی پیش ببرند.»

احمدی همچنین به اقدامات صورت گرفته در حوزه بهداشت و اشتغال در منطقه به ویژه طرحِ مشاغل سخت برای کارگران کارخانه قند بیستون و پیگیری ها و ارائه طرح ساماندهی چاه های عمیق برای آب های کشاورزی، خبر داد.

شیخ وحید احمدی در خاتمه این همایش مردم را به حرکت در چارچوب قانون، ادب و دوری از هرگونه بد اخلاقی تشویق کرد و با تشکر از حضور پر شکوه و صمیمی مردم منطقه، خواست تا در انتخابات، حماسه ای دیگر بیافرینند.

 

گزارش تصویری این دو همایش پرشکوه را با هم می بینیم:

عضويت در كانال تلگرام

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
اخبار استان کرمانشاه
کليه حقوق اين سايت متعلق به حجت الاسلام و المسلمين وحيد احمدي مي باشد.