امروز
تصویر روز
دیدارهای مردمی-شهرستان کنگاوردیدارهای مردمی-شهرستان صحنهدیدارهای مردمی-شهرستان صحنهدیدارهای مردمی-شهرستان صحنه
پیوندها
گروه خبري : اخبار تیتر یک
تاريخ انتشار : 1394/12/05 - 19:13 كد :60245
چرا برخی ها در این ایام، «نعل وارونه» زدند؟/ همه فهمیدند آنچه را که باید بدانند...
این ایام هم می گذرد، اما آنچه می ماند؛ «اخلاق و راستگویی» است. روزی فرا خواهد رسید تا همه آنچه از طرف حامیان شیخ وحید احمدی -در عرصه خبری و رسانه ای- صورت گرفت؛ مرور می کنیم. از آن مرور، تردیدی نیست تنها چیزی که باقی می ماند، این است: «اخلاق مداری و کار حرفه ای.»

در این روزها- به ویژه در این یک ماه اخیر- شاهد «نعل وارونه» هایِ مختلف، از طرف برخی نامزدها و حامیانشان بودیم. برای نمونه، اگر نامزدی از طرف اصولگرایان و کسانی که در 8 سال گذشته، هرگز در برابر عملکرد سیاسی، اقتصادی و فرهنگی خود و گسترش تحریم ها و فساد های اقتصادی، به افکار عمومی پاسخی نداده اند، اینک در این دور نیز، نامزد اصلی و رسمی آنان در کنگاور، صحنه و هرسین معرفی شده اند، بسیار عجیب و غیر اخلاقی است که پوسترهایی تحت لوای حامیان دولت کنونی منتشر کنند و غیر مستقیم از طریق کانال های مختلف در شبکه های اجتماعی از اصولگرایان تبری بجویند.

در عالم سیاست و فرهنگ، به این رفتار، «نعل وارونه» می گویند؛ یعنی رفتاری را انجام بدهیم و در گفتار، خلاف آن را جلوه گر سازیم.

کار به همین جا نیز، بسنده نمی شود؛ این روزها قطعاً خواهد گذشت، اما حافظه تاریخی عوام اگر کوتاه مدت باشد؛ حافظه تاریخی دانشجویان، جوانان، فرهیختگان و افراد نخبه حاضر در این منطقه و یا مقیم در کرمانشاه و تهران، هرگز کوتاه مدت نیست و افزون بر آن، درباره این گونه افراد- در هر عرصه ای که باشند- قطعاً قضاوت شایسته ای نخواهند کرد.

در افکار عمومی همین نکات «شیخ وحید احمدی»را، به مظهر صدق و راستگویی، مبدل کرده است.به همین دلیل است که منتقدان و مخالفان شیخ وحید، تا کنون کمترین بی حرمتی به او نکرده اند.

 واقعیت آن است که نمایندگی مجلس برای او کوچک است، اما فروتنی و تعصب او نسبت به مردم منطقه، بسیار ستودنی است که اگر به نایب رئیسی کمیسیون ویژه برجام رسید؛ هرگز نه، نعل وارونه زد و در رفتار و گفتار، دوگانه عمل کرد؛ و نه،  مردم محروم و پاک سرشت این منطقه را فراموش نمود. بی تردید مجلس جایگاه چنین افرادی است.

نکته آخر این که؛ این مرور خبری و رسانه ای از اکثر شبکه های اجتماعی –حامیان شیخ وحید، حسن سلیمانی و علی رضایی- نشان می دهد که رشد و آگاهی در مردم به مراتب افزون شده و هر شهروند عزیز از این منطقه که حامی هر نامزدی بوده و هست؛ در این ایام، نگاه صادق و یک رنگ را از نگاه هایی جز این به درستی درک کرده و می کند.

عضويت در كانال تلگرام

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
اخبار استان کرمانشاه
کليه حقوق اين سايت متعلق به حجت الاسلام و المسلمين وحيد احمدي مي باشد.