امروز
تصویر روز
دیدارهای مردمی-شهرستان کنگاوردیدارهای مردمی-شهرستان صحنهدیدارهای مردمی-شهرستان صحنهدیدارهای مردمی-شهرستان صحنه
پیوندها
گروه خبري : اخبار تیتر یک
تاريخ انتشار : 1394/12/10 - 10:07 كد :60246
پیام حجت الاسلام والمسلمین وحید احمدی نماینده کنونی مجلس درباره انتخابات
یا من هو العلیم


"اِنَّ اللّهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَومٍ حَتّیَ یُغَیِّروا ما بِاَنفُسِهِم"
مردم شریف و پاک سرشتِ کنگاور، صحنه، هرسین، بیستون و دینور

درود الهی بر یکا یک شما باد!

همانگونه که می دانیم، خداوند در قرآن وعده داده است که؛ «سرنوشت ملتی را تغییر نخواهد داد، مگر آنکه خودِ ایشان، دست به تغییر سرنوشت بزنند.» از این آیه می آموزیم که یکایک ما در برابر آرایی که به صندوق انداخته ایم، مسوولیم: «هم در برابر خدا و هم در برابر مردم و آینده این منطقه.»

بر این سیاق، من بر یکا یک شما که با آمدن پای صندوق های رأی «حماسه ای ماندگار» آفریدید؛ و در برابر دیدگان جهانیان و دشمنانِ این آب و خاک، سبب عزت کشور و رهبری معظم انقلاب و شهدای بزرگوار شدید، درود می فرستم؛ با این وجود، نکاتی چند، برای ثبت در تاریخ، با شما نیکان در میان می گذارم:

1.  ابتدا از همه عزیزانی که در «ستادهای حمایت مردمی»- در مناطق پنج گانه و روستاهای تابعه- خالصانه در این مدت قدم برداشتند، قدردانی می کنم و سپاس قلبی خود را نثار آنان می نمایم و نیز، تردید ندارم که همه ما در دنیا و آخرت -به دلیل انجام تکلیفِ ملی و الهی- سربلند و رو سپید هستیم.

2.  در گام بعد، از یکایک کسانی که به اینجانب رأی دادند، نه تنها سپاسگزارم، که به شرف و وفاداری آنان و این «رأی های ِپاک» درود می فرستم. همه ما با جو این منطقه، آشنا هستیم و معنای «رأی پاک» را به خوبی، هم می دانیم و هم، بارها تجربه کرده ایم. اندوهگین نباشید که در برابر «فشارها و درخواست های نابجا» سر خم نکردید؛ چرا که افتخارِ رأی پاک، برای تک تک شما باقی ماند. شما، «برنده جامِ اخلاق» این رقابت بودید. باشد که به زودی و در آینده ای نه چندان دور، «پرده ها» کنار رود و بسیاری از «ناپاکی ها و آلودگی هایِ» این منطقه و لابی ها، وعده ها و پول هایی که «برای ایجادِ رای ناسالم در انتخابات»، پشت سر آن است؛ برای دیگر شهروندان و عزیزان ساکنِ این منطقه، روشن شود.

3.  در گام نهایی از همه مسوولان و دست اندرکاران انتخابات، قدردانی می کنم و به رسم ادب، توصیه ای اخلاقی را برجای می گذارم و آن اینکه؛ «این مردم، امانت ما هستند و ما باید در همه عرصه ها و صحنه ها بکوشیم تا خدمتگزار آنان، هم در عرصه آگاهی و هم در عرصه عمل باشیم، نگذاریم به توصیه امام عظیم الشأن مان این انقلاب به دست نامحرمان و نا اهلان بیفتد.»

4.  در خاتمه من نیز، به رسم تبعیت از قانون به «رأی مردم» سر تعظیم فرود می آورم و دست یکایک شان را می بوسم؛همچنين ترديد ندارم كه مراجع ذيربط قانوني شائبه ها را در خصوص سلامت انتخابات بررسي مي كنند تا هيچ حقي از شهروندان ضايع نشود.بديهي است در این دوره از نمایندگی و خدمت- با وجود آنکه هر چه در توان داشتم؛ در طبق اخلاص نهاده بودم- اگر قصوری از من سر زده است، از همگان حلالیت می طلبم.

بشكست اگر دل من به فداي چشم مستت

شكند اگر سبویی سر خم مي سلامت،

وحید احمدی- نهم اسفند ماه 1394

عضويت در كانال تلگرام

نظرات كاربران :
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
اخبار استان کرمانشاه
کليه حقوق اين سايت متعلق به حجت الاسلام و المسلمين وحيد احمدي مي باشد.